Müügitingimused

1. Müügitingimuste kehtivus

1.1. Müügitingimused kehtivad Lüganuse Agro OÜ  Vendi talu e-poe (edaspidi müüja) ja klientide (edaspidi klient) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad müüja veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Müüja jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse e-poe veebilehel.

 1. Hinnad

2.1. Kõik e-poes olevad hinnad on eurodes.
2.2. Müüjal on õigus igal ajal muuta kuvatavaid hindu. Kui Klient esitas ja tasus tellimuse, siis kohustub müüja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega.
2.3. Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest tehnilise vea olemasolul, mille tõttu on e-poes toote hind olnud ekslik.

 1. Makseviisid

3.1. Maksed tehakse eurodes (€).
3.2. E-poe makseviisid: tasumine sularahas kohaletoimetamisel.

 

 1. Tooted ja ostu sooritamine
  4.1. Kui toode puudub laost, siis tellimust ei ole võimalik täita. Sel juhtumil võtab e-poe töötaja ostjaga ühendust ja pakub välja võimaliku uue tarneaja, toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga.
  4.2. E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele.
  4.3. Klient valib välja soovitud tooted, lisab soovitud koguses tooted ostukorvi ning seejärel kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt elektronpost, kättetoimetamise aadress, postiindeks).

4.4. Peale ostu sooritamist saadab müüja kliendile tellimuse kinnituse emailile.

Müüja võtab ühendust kliendiga ja lepitakse kokku täpne tarneaeg.
4.5. Klient kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Müüja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

 

 1. Kohaletoimetamine

5.1.Vendi talu e-pood toimetab tellitud kaubad Teieni maksimaalselt 3 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.  Pärast seda, kui Teie tellimusega seotud kaubad on komplekteeritud, võetakse Teiega ühendust ning lepitakse kokku täpsemad kauba kohaletoimetamise detailid.

5.2.Kui tellimuse kogusumma on 30 eurot või rohkem, siis saadame kauba teenindatavas piirkonnas tasuta kohale. Kui tellimus ei kuulu tasuta transpordi alla, lisandub transporditasu 6 eurot. Transporditasu on fikseeritud (s.t ühekordne tasu ostetud ühele aadressile toimetatava kauba suhtes). Tarne toimub kaubikuga maja ette. Vajadusel erandkorras kokkuleppel autojuhiga tarne tuppa/keldrisse.

5.3.Pakume kaupade transporti Lüganuse vallas ning Jõhvi ja Kohtla-Järve lähiümbruses Kokkuleppel võimalik ka muudes piirkondades. Kui Te pole kindel kas Teie piirkonda kaupa toimetame, helistage või saatke e-kiri ja leiame lahenduse.

5.4.Kaubale on võimalik ise järgi tulla aadressile – Papli 5A, Lüganuse Talupood eelnevalt meiega kokku leppides e-posti teel või telefoni teel.
5.5. Müüja ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul kui kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida müüja ei saanud mõjutada või ette näha.

 1. Tagastamisõigus

6.1. Vastavalt Võlaõigusseaduse § 53 lg 4 punkti 4 kohaselt puudub 14-päevane tagastamisõigus sellistel toodetel, mis riknevad või vananevad kiiresti. Pretensioone arvestatakse ainult kohapeal kauba kättesaamisel.

6.2.Vastavalt võlaõigusseadusele ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas jahutatud ja külmutatud tooted ning kiiresti riknevad (s.t märgistusega „Kõlblik kuni …“) tooted.

 

7. Muud tingimused

7.1. Kõiki Vendi talu e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Vendi talu ei avalda temale teatavaks

saanud andmeid kolmandale osapoolele.
7.2. Müüja ja kliendi vahel tekkivad vaidlused lahendavad pooled läbirääkimiste teel. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Kokkuleppe mittesaavutamisel on kliendil õigus pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametisse (Endla 10a, 10122 Tallinn, www.ttja.ee) ja tarbijavaidluste komisjoni (Endla 10A, 10122 Tallinn, http://www.komisjon.ee) vaidluse kohtuväliseks lahendamiseks või Harju Maakohtusse. Lisaks on kõikidele klientidele avatud e-kauplejatega tekkinud kaebuste lahendamiseks Euroopa Liidu elektrooniline keskkond ODR-platvorm (Online Dispute Resolution ehk veebipõhine vaidluste lahendamine) aadressil http://ec.europa.eu/odr.